MENU ENGLISH

Faaliyet Alanları

OTELCİLİK

Yılların kazandırdığı tecrübeyle gelişmekte olan turizm dünyasını takip edip, insana çevreye duyarlı, güler yüzlü ve sıcak Türk misafirperverliği ile müşteri memnuniyetini koşulsuz kabul eden, güvenilir bir işletme olmaktır.

Crowne Plaza İstanbul Harbiye

Mehmet Edip Yüksel Holding'e bağlı, Ailenin dinamik üyesi Maridin Turizm ve Otelcilik İşletmeleri A.Ş tarafından işletilen Crowne Plaza Istanbul Harbiye önemli turizm yatırımlarındandır.

Hizmetimiz ve servis kalitemiz ile bölgemizde ve Istanbul'da farkedilip misafirlerimizin tekrar tekrar bizi tercih etmeleri için uluslararası Crowne Plaza tecrübesi ve standartlarını Türk konukseverliği ile birleştirip, sektöre yön veren aktörlerden biri olmaktır.

www.crowneplazaharbiye.com

Yüksel İstanbul Yenikapı

Mehmet Edip Yüksel Holding'e bağlı, Maridin Turizm ve Otelcilik tarafından işletilen Yüksel İstanbul Yenikapı Hoteli Ailenin en genç üyelerinden biridir.

Tarihi Yarımada da uluslararası otelcilik tecrübesini Türk konukseverliği ve yüksek standartlı hizmet kalitesiyle birleştirip sektörde üst sıralarda yerini almak amaçlanmaktadır.

yukselhotels.com.tr

TURİZM ve SEYAHAT

Her daim değişime ve yeniliğe açık bir yapılanmaya sahip olup, modern ve çağdaş marka kimliğiyle müşteri memnuniyetini esas alan deneyimiyle sektörün büyüyen yıldızı olmak hedeflenmektedir.

Alibabatour

Mehmet Edip Yüksel Holding'e bağlı, 1987 yılından itibaren Alibabatour Türkiye’de önemli bir turizm ve seyahat yatırımlarındandır.

Alibabatour İstanbul merkezli turizm ve seyahat firması olup vize işlemleri, yurt içi ve yurt dışı turlar düzenlemektedir.

alibabatour.com

ENERJİ

YPET olarak tedarikçilerimiz ile verimli ortaklıklar kurarak müşterilerimize teknolojik gelişmiş ürünleri rekabet edilebilir fiyat ve en iyi hizmet eşliğinde sunarak YPET’i Türkiye’de saygın bir dağıtıcı olmayı kendine ilke edinmiştir.

Yüksel Petrolcülük A.Ş (YPET)

Türkiye’de müşterilerine etkin hizmet ve yüksek teknolojiyle üretilmiş kaliteli ürünleri sunmayı kendine ilke edinmiştir. Yüksel Petrolcülük akaryakıt sektöründe, müşterilerimiz, iş ortaklarımız, çalışanlarımız ve markamıza hizmet verecek diğer bütün dağıtım kanallarımızla birlikte uzun vadeli ve verimli iş ilişkileri kurarak, en kısa sürede YPET markasının Türkiye’de tercih edilen markalardan biri olmasını hedeflemektedir.

ypet.com.tr

İNŞAAT

Temeli insana ve doğaya saygı olan, çağdaş yaşamın tüm ihtiyaçlarına cevap veren, modern mimari ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, kaliteli üretim ve yaşanılabilir çevre yaratmayı prensip edinmiştir.

Yüksel Hatboyu - Yüksel Adakale

Mehmet Edip Yüksel Holding'e bağlı Ataköy Petrol Ltd. Şti. ve Maridin Turizm ve Otelcilik İşletmeleri A.Ş tarafından inşaat yatırımları yürütülmektedir. En yeni projeleri İstanbul Florya’da Yüksel Hatboyu ve Yüksel Adakale’dir.

yukselhatboyu.com

PERAKENDE

Yerel ihtiyaçlara göre şekillenen, dünya standartlarındaki akaryakıt anlayışıyla Türkiye’deki perakende akaryakıt istasyonlarımız ile hizmet etmekteyiz.

Perakende Bayilikleri

Mehmet Edip Yüksel Holding'e bağlı İstanbul’da yarım asıra yakındır farklı dağıtım şirketlerinde yaygın bir bayilik yapısı bulunmaktadır. İstanbul’un yüksek potansiyele sahip önemli ve değerli lokasyonlarında bayilikleri ile perakende sektöründe hizmet ve yatırımlarına devam etmektedir.